Hadımköy matbaa olarak Hadımköy bölgesine matbaa hizmetleri vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler kağıt üzerine olan bütün baskılar A’dan Z’ ye kadar hepsini bu bloğa yazıyoruz aşağıdaki satırlarda sıraldık. Dilerseniz verdiğimiz hizmetleri inceleyip bize iletişim numaralarımızdan ulşabirsiniz.

Acil kaşe : Hadımköy bölgesine Acil kaşe hizmeti vermekteyiz talep ettiğiniz kaşeyi ofisimize gelerek bize kaşenizin üstünde yazılacak yazıları vermeniz halinde 15 dakika içerisinde kaşenizi yapıp testini sizin eşliğinizle sağlayıp size teslim ediyoruz.

Antetli kağıt : Hadımköy bölgesine antetli kağıt hizmeti vermekteyiz talep ettiğiniz antetli kağı’dın çalışmasını bize getirmeniz halinde kendi bilgisayarımızda eksikleri sizin eşliğinizle tamamlayıp, sizden onay aldıktan sonra baskıya alıyoruz.

Afiş : Hadımköy bölgesine afiş hizmeti vermekteyiz talep ettiğiniz afişlerin resim, yazı karakterleri, zemin rengi, ve benzeri gibi çalışmaların bilgisini sizden almamız dahilinde çalışmayı yapıyoruz çalışma bittikten sonra size whatsap vb gibi ulaşım araçlarından atıp sizden onay bekliyoruz onay vermeniz halinde afişlerinizin baskısını yapıyoruz.

Amerikan servis : Hadımköy bölgesine amerikan servis hizmeti vermekteyiz talep ettiğiniz amerikan servis’lerin yüzey tarafına sizin belirlediğiniz resim ve yazıları ekliyoruz çalışmayı size atıp ve sizden onay aldıktan sonra baskıya alıyoruz.

Bardak altlığı : Hadımköy bölgesine bardak altlığı hizmeti vermekteyiz talep etiğiniz bardak altlığı’nın baskısını sizin belirlediğiniz logo, resim yazı karekterleri ile yapıyoruz.

Bloknot : Hadımköy bölgesine bloknot hizmeti vermekteyiz spralli, tutkallı, zımbalı, küp ve aklınıza gelen bütün bloknot çeşitlerini yapıyoruz. Çeşit ve çalışmasını  siz belirleyin baskısını biz yapalım.

Cepli dosya : Hadımköy bölgesine cepli dosya hizmeti vermekteyiz cepli dosya’lar bir çok çeşit içerir bundan dolayı seçenekleriniz gerek fiyat gerek model olarak çoğalır ofisimizde yaptırmak istediğiniz cepli dosya’yı siz belirleyin baskısını biz yapalım.

El ilanı-Broşür : Hadımköy bölgesine el ilanı broşür hizmeti vermekteyiz el ilanı broşür’ler A4 tek taraflı, A4 çift taraflı, A5 tek taraflı, A5 çift taraflı A4 kırımlı,  A4 kırımsız, A7c olarak bir çok çeşit içerir ofisimize gelerek dilediğiniz el ilan broşür’ün çalışmasını yaptırıp ardından sizden onay almamız halinde baskıya alıyoruz.

Etiket-Sticker : Hadımköy bölgesine etiket sticker hizmeti vermekteyiz etiket sticker’ler kare, yuvarlak veya sizin belirlediğiniz şekilde özel kesim olarak yapılabilir dilediğiniz renk, yazı karekteri baskısını yapmaktayız.

Kağıt oto paspası : Hadımköy  bölgesine kağıt oto paspası hizmeti vermekteyiz kağıt oto paspas’ları genelde boyut olarak 35×50 olur. kraft kağıttan yapılmaktadır yazı karakteri ve bilgileri bize vermeniz halinde baskısını yapmaktayız.

Karton çanta : Hadımköy bölgesine karton çanta hizmeti vermekteyiz karton çanta’ların boyutları bir kaç çeşide ayrılmaktadır talep ettiğiniz karton çanta modelini, yazı karakter ve baskı rengini siz belirtin biz baskısını yapalım.

Kartvizit : Hadımköy bölgesine kartvizit hizmeti vermekteyiz kartvizit’ler çeşit olarak tek taraflı, çift taraflı, oval kesim, kare kesim, özel kesim, kabartmalı lak, mat kuşe, selefonlu, yaldız, altın yaldız ve bir çok çeşit daha içermektedir. Talep ettiğiniz kartvizit’lere neler yazılması gerektiğini bize belirtmeniz halinde çalışma ve baskısını yapıyoruz.

Katalog : Hadımköy bölgesine katalog hizmeti vermekteyiz katalog çalışmanızı isterseniz sizle beraber yapabilir ve siz onayladıktan sonra basıma alabiliriz.

Magnet : Hadımköy bölgesine magnet hizmeti vermekteyiz magnet’ler bilindiği üzere bir tarafı mıknatız bir tarafı reklam iletişim bilgileriniz ve logonuz ile bilinen bir üründür. Kesim olarak bir kaç çeşitten oluşmaktadır oval kesim, kare kesim, veya sizin talep ettiğiniz kesimler  özel kesim olarak adlandırılır.

Metal yaka kartı : Hadımköy bölgesine metal yaka kartı hizmeti vermekteyiz metal yaka kartları görüldüğü gibi ağır bir madde değildir tam aksine hafif ve kullanışlıdır. plastik yaka kartlarına göre metal yaka kartları şık ve dikkat çekicidir. Metal yaka kartların çalışması plastik yaka kartları ile aynıdır talep ettiğiniz tüm model metal yaka kartlarını yapıyoruz.

Mousepad : Hadımköy bölgesine mousepad hizmeti vermekteyiz talep ettiğiniz mousepad’ları dilediğiniz baskı, logo, resim ve reklam olarak hepsinin çalışmasını yaptıktan sonra sizden onay almamız halinde baskıya alıyoruz.

Oto kokusu : Hadımköy bölgesine oto kokusu hizmeti vermekteyiz oto koku’ları genelde araç alım satım yapan şirketlerde çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır oto koku’ları bir çok çeşit kokudan oluşmaktadır talep ettiğiniz oto kokusu’nu yapıyoruz.

Ruhsat kabı : Hadımköy bölgesine ruhsat kabı hizmeti vermekteyiz talep ettiğiniz ruhsat kabı renk, baskı yoğunluğu, firma bilgileri ve extra yazmak istediğiniz slogan varsa bize belirtmeniz yeterli olacaktır.

Şeffaf kartvizit : Hadımköy bölgesine şeffaf kartvizit hizmeti vermekteyiz şeffaf kartvizit’ler normal kartvizitlere göre daha şık bir görünüme sahiptir çalışması normal kartvizit ile aynıdır oval kesim, kare kesim veya özel kesim talep edip yaptırabilirsiniz bize çalışmayı sunmanız halinde tüm model şefaf kartvizit’ri yapıyoruz

Sürekli form fatura irsaliye : Hadımköy bölgesine sürekli form fatura hizmeti vermekteyiz talep ettiğiniz sürekli form fatura irsaliye’leri bize yaptırmanız için gereken bir kaç evrak bulunmaktadır : vergi levhası, imza sirküsü, son aya ait kdv tahakkuku ve kimlik fotokopinizi getirmeniz halinde sürekli form fatura irsaliye’lerinizi basıyoruz.

Tahsilat makbuzu : Hadımköy bölgesine tahsilat makbuzu hizmeti vermekteyiz tahsilat makbuzu 2 suretten oluşur 1. suret ödeme yapan 2. suret ödeme alanda kalır. tahsilat makbuzu sıradan kırtasiye gibi işletmelerde bulunur. Kırtasiyede bulunan tahsilat makbuzları standarttır. Bizde bastırmak istediğiniz tahsilat makbuzları sadece sizin belirttiğiniz bilgiler doğrultusunda basılır.

Zarf : Hadımköy bölgesine zarf hizmeti vermekteyiz zarfları bir çok evrağınız için rahatlıkla kullanabilirsiniz. zarf katagorisinde yapmış olduğumuz zarfları attık. pencereli zarf seçeneklerimizde mevcut örneğin kestiğiniz fatura için pencereli zarf kullanabilirsiniz firma bilgileriniz zarf kapalı olduğu halde okunur. Talep ettiğiniz zarflara kendi logo ve firma bilgilerinizi tercih ettiğiniz renklerde basmaktayız.